Fasádní rámové lešení - popis

Fasádní rámové lešení: „plettac“ SL70/SL100 je systém, který Vás přesvědčí svým logickým uspořádáním, jednoduchostí montáže  a zároveň svou variabilitou.

Rámové lešení se skládá z malého počtu základních komponentů, montáž lešení je snadná a velice rychlá.

Použití jednotlivých komponentů a doplňků umožňuje produktivní a úsporné řešení montáže lešení pro jakékoli účely. Jednotlivé komponenty lešení se montují bez nutnosti použití nářadí, jednoduše do sebe zapadají a jsou zajištěny samo zapadajícími gravitačními čepy.

Lešenové podlahy systému „plettac“ SL, jsou bez přečnívajících části:

Snižují riziko úrazu při vykonávání stavebních prací. Dokonale přiléhají na hvězdicové čepy a zajišťují tak bezpečnou fixaci. Přesné spojení znemožňuje sklouznutí nebo posunutí podlahy a současně zvyšuje horizontální pevnost lešení. Permanentní a pracovní zatížení podlah se pomocí hlavicového napojení přenáší přímo na vertikální rám lešení, což je další bezpečnostní výhoda systému „plettac“ SL.

Z hlediska struktury lešení jsou ideálně umístěné přípojky, pro připevnění diagonál, které automaticky zajišťují dokonalou svislost lešení.

Zábradlí a diagonály se upevňují na vertikální rámy pomocí samo zapadajících gravitačních čepů. Speciálně navržené čepy umožňují nasadit zábradlí na oba čepy současně. Diagonály jsou umístěny na vnější straně (u některých jiných systémů jsou uvnitř a zmenšují tak pracovní prostor), což umožňuje využití celé pracovní plochy.

Široká škála komponentů, při jejich vhodném výběru:

Umožňuje jejich spojení v různých variantách, což nebrání konstrukci lešení u jakékoli stavby, včetně neúplných a nepravidelných stěn. Při dodržení všech montážních norem a postupů splňuje lešení typu „plettac“ SL70/SL100 veškeré pracovně bezpečnostní předpisy.

Dovolené provozní zatížení lešení je 2,00kN/m2.

Záruka bezpečnosti lešení:

Rámové lešení stavíme dle ČSN 738101, ČSN 738106, ČSN EN 12810, ČSN EN 12881 a nařízení vlády č. 362/2005 Sb.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Máme zájem především o dlouhodobou spolupráci. Samozřejmě realizujeme i jednorázové zakázky pro firmy, ale i pro soukromé osoby z řad široké veřejnosti.